Przejdź do głównej zawartości

Halle Berry Halle, woda toaletowa

Woda toaletowa Halle Berry Halle to pierwszorzędne perfumy o pięknym, bogatym zapachu. Doskonale oddają one pełen pasji charakter autorki.

Halle Berry to utytułowana aktorka, amerykańskiego pochodzenia. Cieszy się ona ogromną popularnością na całym świecie. Ma ona na swoim koncie nie tylko wiele ról filmowych, lecz także wiele wspaniałych kompozycji zapachowych. Produkty te wyróżnia nieprzeciętna jakość, która z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Halle Berry Halle to sztandarowe perfumy tej świetnej marki. Wyróżnia je nietuzinkowy zapach, który tworzy wiele nietuzinkowych nut. Głowę tej wody toaletowej stanowią akordy liścia figi, bergamotki oraz kwiatu gruszy. Dzięki temu, perfumy te robią bardzo przyjemne, pierwsze wrażenie. Natomiast bliżej serca wyczuwalne stają się akcenty kwiatowe, pośród których dostrzec można hibiskus, mimozę oraz frezję.


Bazę orientalno-drzewnej wody toaletowej Halle Berry Halle stanowią głębokie akordy piżma, drzewa sandałowego, ambry oraz olibanum. Co więcej, wyczuwalne stają się akordy drzewa z morza. Podstawa zapachu sprawia, że zyskuje on nieprzeciętnej głębi. Bez wątpienia, z pewnością przypadnie on do gustu wielu osobom.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Halle Berry Exotic Jasmine, woda toaletowa

Halle Berry Exotic Jasmine to pierwszorzędne perfumy o wyjątkowych walorach zapachowych. Z pewnością trafią do wielu użytkowniczek.
Halle Berry to luksusowa marka perfum, sygnowana nazwiskiem utytułowanej aktorki. Wszystkie jej produkty wyróżniają się nieprzeciętną jakością i słyną z pięknego zapachu. Kompozycja Halle Berry Exotic Jasmine to jedne z siedmiu perfum, zaprojektowanych przez uznaną aktorkę. Z pewnością przypadną one do gustu wielu kobietom.
Wyjątkowawoda toaletowa Halle Berry Exotic Jasmine  miała swoją światową premierę w 2013 roku. Górne nuty zapachowe stanowi w tym przypadku słodka malina, niezwykle intensywna, choć subtelna lilia wodna oraz paproć. Bliżej serca natomiast wyczuwalne stają się mocne, kwiatowe akordy, wśród których znajduje się nuta fiołka oraz mimozy.
U podstawy wyjątkowych perfum, jakimi bezsprzecznie jest woda toaletowa Exotic Jasmine renomowanej marki Halle Berry, leżą głębokie akordy, wśród których znajduje się drzewo kaszmirowe, cedr oraz mahoń. Zwień…

Perfumy Halle Berry

Gwiazdy kina i telewizji niejednokrotnie czerpią ze swojej popularności, zaczynając działalność na rynku mody. Nie inaczej jest ze znaną i cenioną aktorką Halle Berry, którą widzowie pamiętają między innymi z jednej z części Bonda 007. Jej życie nie było usłane różami, zarówno jako dziecko jak też i w dorosłym życiu wielokrotnie doświadczyła przemocy. Nie przeszkodziło jej to jednak rozwijać swoich aktorskich umiejętności, uwiecznieniem jej kariery był przyznany w roku 2002 Oskar za rolę w filmie "Czekając na wyrok".
Halle Berry zawsze starała się mieć swoje życie pod kontrolą, z zaangażowaniem i pasją realizowała też swoje pomysły. Jednym z nich było wypuszczenie na rynek serii perfum, które bardzo szybko zostały docenione przez klientki z wielu krajów. Niedawno w naszych perfumeriach i drogeriach pojawiły się drugie perfumy sygnowane nazwiskiem gwiazdy, które także zostały bardzo ciepło przyjęte.
Zapachy Halle Barry
Wspaniałe kompozycje zapachowe, lekkie, ale jednocześnie …